Transport HDS

Ziemia ogrodowa - transport ziemi ogrodowej w Warszawie i okolicy

Wszelkie prace budowlane poprzedzone są zwykle pracami ziemnymi związanymi z usunięciem wierzchniej warstwy podłoża, które nie jest technicznie stabilne. W pierwszej kolejności ściągnięty zostaje humus, czyli wartościowa warstwa gleby. Jest to bardzo wartościowa ziemia ogrodowa, której nie należy mieszać z głębszymi warstwami, czyli z piaskami, gliną czy żwirami. Ziemia ogrodowa to pożądany materiał, gdyż w niej właśnie możliwy jest rozwój systemu korzeniowego roślin i czerpanie bogactw mineralnych. Dlatego czarna ziemia jest tak cenna przy rekultywacji danego terenu. Pokrycie go warstwą organiczną umożliwi zasadzenia traw i innej roślinności. 

Podczas prac budowlanych zwykle powstaje pewna ilość ziemi, wybrana z miejsca przeznaczonego na fundamenty. Zwykle nie zostanie już ona wykorzystana na terenie danej inwestycji. Jednak sporo osób potrzebuje ziemi i idealnym rozwiązaniem będzie transport ziemi ogrodowej z miejsca, gdzie jest ona niepotrzebna, w miejsce, gdzie jest ona niezbędna. 


Transport ziemi

Nasza firma przeprowadza sprawne usługi przewożenia ziemi. Transport ziemi ogrodowej wykonujemy przy użyciu naszej ciężarówki z zamontowanym dźwigiem i łopatą ładunkową. Nie muszą już Państwo zamawiać dwóch pojazdów - do załadunku i transportu - wykonujemy usługę kompleksowo. 

Działamy na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności na terenie Warszawy, Łomianek i okolic. Wystarczy wykonanie telefonu do nas, a uzgodnimy dogodny termin przewozu ziemi z miejsca na miejsce. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która wysoko ceni sobie satysfakcję naszych klientów. Ze starannością wykonujemy każdy powierzony nam cel.

Transport ziemi ogrodowej odbywa się przystosowanym do tego środkiem transportu, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Przewożona przez nas ziemia ogrodowa nie ulega zanieczyszczeniu żadnymi innymi środkami czy kamieniami. Dostarczamy tylko taki towar, jaki pobieramy z miejsca źródłowego. 

Jesteśmy elastyczni co do pory pracy, więc załatwimy przewóz zgodnie z potrzebami naszym klientów.  Proszę o umówienie się z nami, a zrobimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.


Transport HDS

Naszą specjalnością jest transport HDS. Oznacza to, że wykorzystujemy do naszej pracy najlepszej jakości rozwiązania w postaci Hydraulicznego Dźwigu Samochodowego zamontowanego specjalnie na dostosowanej ciężarówce. Rozwiązania technologiczne zastosowane w transporcie HDS czynią z tych pojazdów najbardziej wszechstronne w wykorzystaniu środki transportu ciężarowego. W celu stabilizacji pracy podczas załadunku stosowane są specjalne boczne podpory, dzięki którym unikniemy destabilizacji i niebezpiecznych przechyłów pojazdu. Jest to szczególnie ważne przy nierównomiernym obciążeniu podczas niekompletnego załadowania materiałem. 

Jeżeli tylko mają Państwo do przewiezienia ziemię - z przyjemnością zajmiemy się zadaniem transportu jej z miejsca na miejsce. Ziemia ogrodowa może być wykorzystana do równania gruntów, podnoszenia jego poziomu, jak i oczywiście do bezpośredniego wykorzystania w ogrodnictwie. 


W naszej ofercie znajdą Państwo także:


TonTrans Dariusz Gałązka
Lotników Alianckich 4, 05-092 Łomianki
tel.: 502188148

© 2010 TonTrans - Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.