Transport HDS

Wysokiej jakości usługi HDS 

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi HDS w Warszawie i okolicach dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników i profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie, jakie zostanie nam przedstawione. 


Transport i wynajem HDS

Tontrans oferuje profesjonalny transport i wynajem HDS w Warszawie i okolicach. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy pojazdom do zadań specjalnych. Samochody mogą przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki. Dźwigi pozwalają z kolei na szybkie zapakowanie wszystkich transportowanych rzeczy. Tym samym można śmiało stwierdzić, że nasze samochody przyczyniają się do szybszej realizacji wszystkich zadań w firmie. 


Usługi HDS Tontrans czyli trasnport i wynajem

25

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych propozycji. Przy pomocy samochodów HDS jesteśmy w stanie przewieźć każdego rodzaju ładunek. Mowa tu zarówno o towarach sypkich, takich jak piach czy żwir, jak i większych przedmiotów.

Jesteśmy w stanie również wspomóc każdą budowę dzięki możliwości przewiezienia nawet dużej ilości materiałów budowlanych. Dzięki specjalnym dźwigom, istnieje również szansa na transport maszyn specjalistycznych, takich jak na przykład tokarki, do miejsca przeznaczenia.


TonTrans - profesjonalne usługi HDS

TonTrans Dariusz Gałązka
Lotników Alianckich 4, 05-092 Łomianki
tel.: 502188148

© 2010 TonTrans - Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.