Transport HDS

Wysokiej jakości usługi - transport i wynajem HDS 

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi HDS w postaci transportu i wynajmu w Warszawie i okolicach dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników i profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie, jakie zostanie nam przedstawione. 

Tontrans oferuje profesjonalny transport i wynajem HDS w Warszawie i okolicach. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy pojazdom do zadań specjalnych. Samochody mogą przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki. Dźwigi pozwalają z kolei na szybkie zapakowanie wszystkich transportowanych rzeczy. Tym samym można śmiało stwierdzić, że nasze samochody przyczyniają się do szybszej realizacji wszystkich zadań w firmie. 


Usługi HDS Tontrans czyli transport i wynajem każdego ładunku


25

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych propozycji. Przy pomocy samochodów HDS jesteśmy w stanie przewieźć każdego rodzaju ładunek. Mowa tu zarówno o towarach sypkich, takich jak:

  • - piach
  • - żwir
  • - oraz większe materiały i przedmioty (np. tokarki).


Jesteśmy w stanie również wspomóc każdą budowę dzięki możliwości przewiezienia nawet dużej ilości materiałów budowlanych. Dzięki specjalnym dźwigom, istnieje również szansa na transport maszyn specjalistycznych, takich jak na przykład tokarki, do miejsca przeznaczenia.


Profesjonalne transport każdego ładunku

usługi hds warszawa - wynajem hds warszawa - wynajem samochodów hds warszawa - hds warszawa wynajem - hds wynajem warszawa - samochód z hds warszawa

TonTrans Dariusz Gałązka
Lotników Alianckich 4, 05-092 Łomianki
tel.: 502188148

© 2010 TonTrans - Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.