Usługi HDS - Transport i Wynajem Warszawa | TonTrans
Telefon
502 188 148
Obszar działalności
Łomianki, Warszawa i okolice
województwo mazowieckie

Wysokiej jakości usługi - transport i wynajem HDS

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi HDS w postaci transportu i wynajmu w Warszawie i okolicach dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Wykwalifikowana kadra i profesjonalizm

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników i profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie, jakie zostanie nam przedstawione. Tontrans oferuje profesjonalny transport i wynajem HDS w Warszawie i okolicach. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy pojazdom do zadań specjalnych. Samochody mogą przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki. Dźwigi pozwalają z kolei na szybkie zapakowanie wszystkich transportowanych materiałów. Tym samym można śmiało stwierdzić, że nasze samochody przyczyniają się ddo sprawnej realizacji powierzonych zadań.

Usługi HDS Tontrans czyli transport i wynajem każdego ładunku

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych propozycji. Przy pomocy samochodów HDS jesteśmy w stanie przewieźć każdego rodzaju ładunek. Mowa tu zarówno o towarach sypkich, takich jak:

  • piach
  • ziemia
  • żwir
  • oraz większe materiały i przedmioty (np. wtryskarki, tokarki).

Jesteśmy w stanie również wspomóc każdą budowę dzięki możliwości przewiezienia nawet dużej ilości materiałów budowlanych. Dzięki specjalnym dźwigom, istnieje również szansa na transport maszyn przemysłowych, takich jak na przykład wtryskarki, tokarki, frezarki do miejsca przeznaczenia.

Profesjonalne transport każdego ładunku

usługi hds warszawa – wynajem hds warszawa – wynajem samochodów hds warszawa – hds warszawa wynajem – hds wynajem warszawa – samochód z hds warszawa

Co to jest transport HDS?

Słowo transport oznacza przewóz towarów bądź ludzi i jest to słowo zrozumiałe dla każdego człowieka. Jednakże w reklamach takich usług można często natknąć się na dodanie do tego słowa członu HDS. Nie dla każdego człowieka jest on zrozumiały, a niektórzy uważają go wręcz za zwykły ozdobnik. Czym więc jest transport HDS i czym się różni od transportu standardowego?

Transport a transport HDS

Transport, na którym się skupimy i który charakteryzuje działalność naszej firmy, dotyczy transportu HDS i wyłącznie przewozu towarów. Na przewozie towarów skupimy się również, wyjaśniając różnicę pomiędzy obydwoma rodzajami przewozów. W transporcie standardowym mamy do czynienia z maszyną lub urządzeniem do przewozu towarów (pociąg, samolot, ciężarówka), gdzie na środek transportu towar dostarczany jest przez czynniki niezwiązane z samym obiektem. Przedstawiając to bardziej obrazowo, na przykładowego TIR-a telewizory są ładowane przez ludzi albo wózek widłowy, a na wywrotkę do przewozu żwiru, ładuje materiał stojąca obok koparka. Różnica polega na tym, że w transporcie HDS nie ma potrzeby używania dodatkowego elementu do załadunku towarów, ponieważ taki element już się na danym ośrodku transportu znajduje.

Co oznacza skrót HDS?

Skrót HDS oznacza Hydrauliczny Dźwig Samochodowy, ale tylko z pozoru wyjaśnia zagadnienie całościowo, gdyż może również wprowadzać w błąd. Jeżeli zostanie użyty samodzielnie, skojarzony zostanie po prostu z dźwigiem, który sam się przemieszcza (np. z podnośnikiem koszowym, jakiego używają elektrycy przy pracach wysokościowych). Dlatego prawidłowe nazewnictwo, to właśnie transport HDS realizowany przez samochody HDS:

Transport HDS

Transport HDS to samochód ciężarowy o odpowiednio dużych gabarytach i masie (dla utrzymania równowagi podczas pracy dźwigu, co jest konieczne nawet pomimo stosowania łap stabilizujących), na którym HDS zamontowany jest na stałe. Polega to na tym, że samochody HDS są samodzielnymi jednostkami transportowymi, używanymi szeroko w wielu dziedzinach gospodarki. Dzięki usługom HDS można zaoszczędzić wiele czasu oraz pieniędzy.

Zastosowanie transportu HDS

Samochody HDS, ze względu na zróżnicowanie dźwigów oraz możliwość wyposażania ich w różnorakie uchwyty i akcesoria, mogą być użyte przy całej gamie prac. Dlatego wynajem HDS stosowany jest m.in.: • do przewozu (wraz z załadunkiem i rozładunkiem) ciężkich urządzeń przemysłowych jak wtryskarki, tokarki, frezarki albo innych trudnych do przewozu maszyn; • w leśnictwie do przewozu ściętych drzew; • do przewozu materiałów sypkich, jak piasek lub żwir; • do dostarczania na miejsce inwestycji materiałów budowlanych na paletach, a także rozładowywanie ich w optymalnych miejscach, np. kostkę brukową przy budowanym chodniku, czy też pustaki albo belki stropowe dostarczane na piętro przy budowie domu; • w rolnictwie, do zbierania z pola bel słomy lub siana.

Wynajem HDS a wygoda

Nie da się przecenić usługi HDS, a szczególnie przy małym zakresie prac. Trudno sobie wyobrazić zakup takiego samochodu nawet przez małą firmę, która potrzebuje takiego transportu w niewielkim zakresie. Bardziej opłacalne będzie wynajęcie HDS i dotyczy to jednakowo zwiezienia z pola bel słomy, przewiezienia do ogrodu ziemi czy dowiezienie na plac budowy materiałów w mieście takim, jakim jest Warszawa. Nie tylko jednak aspekt ekonomiczny ma znaczenie, gdyż chodzi również o wygodę, a często także o niemożność zastosowania transportu standardowego.

Aspekt ekonomiczny

Wynajmujemy jeden środek transportu dla interesującego nas towaru, nie troszcząc się o to, kto go nam załaduje ani w jaki sposób. Nie ma potrzeby do kupy żwiru zamawiać dodatkowej koparki, ponieważ takowa znajduje się już na platformie ciężarówki.

Wygoda – usługi hds w Warszawie

Często zdarza się, że po przywiezieniu na plac budowy materiałów budowlanych, trzeba odrywać robotników od prac albo wynajmować dodatkowych, aby ci zajęli się rozładunkiem. Pomijając straty finansowe w roboczo godzinach, wprowadza to zamęt, niechętnie widziany przez pracowników. Dodatkowo takie materiały składa się po prostu obok rozładowywanego samochodu, a następnie ponownie traci czas na donoszenie ich w miejsce pracy. Przy zastosowaniu transportu HDS można materiały wyładować bliżej miejsc pracy oraz równomiernie rozłożyć ich ilość.

Konieczność

Zdarzają się sytuacje, gdy przewożony towar jest na tyle ciężki, że do jego rozładowania konieczne staje się użycie dźwigu. Miejsce dowozu natomiast wyklucza stacjonowanie tam dwóch pojazdów. Wówczas jedynie usługa HDS ma rację bytu, gdyż jest to pod tym względem jednostka samowystarczalna. transport hds warszawa – usługi hds warszawa – wynajem hds warszawa – hds warszawa wynajem – hds warszawa – hds wynajem warszawa – auto z hds warszawa – samochód z hds warszawa – samochody hds warszawa