Transport HDS

Transport i wynajem HDS w Warszawie

Transport HDS, transport wywrotki, usługi HDS, transport piachu, piasek sortowany, transport żwiru, transport kruszyw drogowych, transport ziemi,  ziemia ogrodowa, przewóz materiałów budowlanych, transport cegły, transport kostki brukowej na paletach, transport płyt budowlanych, transport maszyn specjalistycznych (tokarki, drukarki).

Wywóz ziemi, wywóz gruzu, wywóz śniegu wraz z załadunkiem z posesji, parkingów i placów.

Sprzedaż piachu

Sprzedaż piasku (wiślany, kopalniany), piasek sortowany, sprzedaż kruszyw (żwir, pospółka, tłuczeń), sprzedaż ziemi

Szczegółowa oferta firmy

Działalność prowadzimy od 2000 roku na terenie Warszawy, okolic i województwa mazowieckiego. Od samego początku oferujemy Państwu usługi transportowe. Naszym celem jest wykonywanie usług o jak najwyższej jakości w optymalnie najkrótszym czasie. Nasza specjalność to transport HDS. Dźwig ten zamontowany na podwoziu samochodu ciężarowego, służy do załadunku i rozładunku różnego rodzaju towarów. Dzięki swej uniwersalności HDS ma szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym.

Zapewniamy transport w atrakcyjnych cen umownych ustalanych według rodzaju towaru i miejsca dostawy. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od wielkości i specyfiki zamówienia.

TONTRANS zapewnia punktualność i terminowość jak również dostosowanie się do potrzeb każdego Klienta.

TonTrans Dariusz Gałązka
Lotników Alianckich 4, 05-092 Łomianki
tel.: 502188148

© 2010 TonTrans - Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.