Transport HDS

Sprzedaż piasku sortowanego

oraz transport ziemii, gruzu i materiałów

usługi HDSNasza firma zajmuje się między innymi sprzedażą piasku sortowanego, ziemi ogrodowej oraz wywozem ziemi i gruzu. W ofercie posiadamy różne rodzaje surowca. Dzięki temu każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Dla zainteresowanych dostarczamy również kruszywa o ściśle określonych parametrach, na przykład piach sortowany.


Sprzedaż piasku 

W naszej ofercie posiadamy piasek różnego rodzaju. Każdy z nich ma bowiem inne zastosowanie. Dla przykładu piasek płukany stosuje się między innymi do wylewek i betonów, ze względu na małą ilość drobnicy w składzie, podczas gdy piasek kopany lepiej sprawdzi się do zasypywania fundamentów, ponieważ większość składu stanowią drobne frakcje. Nasi pracownicy chętnie doradzą, co najlepiej wybrać. Sprzedaż piachu w Warszawie i Łomiankach to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i łatwość w zakupie.


23

Wywóz ziemi i gruzu

Tontrans oferuje również swoim klientom możliwość transportu ziemi ogrodowej z załadunkiem. Jest to możliwe dzięki profesjonalnym pojazdom HDS. Wszystkie są przystosowane do transportu nawet bardzo ciężkiego ładunku. Intuicyjne dźwigi sprawiają, że załadunek jest wyjątkowo łatwy i bezpieczny. Wywóz gruzu dla klientów z Łomianek i Warszawy to dodatkowy punkt oferty. Nasza firma jest w stanie pomóc w przypadku zleceń różnego rodzaju. Wszystko dzięki wykwalifikowanej flocie pracowników i posiadaniu sprzętu najwyższej jakości. 


Dodatkowe zalety oferty

W naszej ofercie, oprócz przedstawionych wyżej punktów, znajduje się również sprzedaż ziemi ogrodowej. Dla wielu osób jest to szansa na zakup surowca w niskiej cenie bez dodatkowych utrudnień. Ziemia ogrodowa Warszawa wyróżnia się wysoką jakością, która bezpośrednio przekłada się na pomyślność upraw. Zapraszamy do kontaktu osobistego w celu dokładnego omówienia naszej szerokiej oferty.


Zapraszamy klientów z Warszawy Łomianek i nie tylko.

przewóz maszyn budowlanych Łomianki - kruszywa drogowe Łomianki 

sprzedaż piachu Warszawa - sprzedaż gruzu Warszawa

przewóz maszyn budowlanych łomianki

tel. 502-188-148

TonTrans Dariusz Gałązka
Lotników Alianckich 4, 05-092 Łomianki
tel.: 502188148

© 2010 TonTrans - Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.